Recenze Pethome a hárací kalhotky Hurtta

Brixince jsme letos pořídili dvoj nové hárací kalhotky. Tyto jsou značkové a zaujaly nás svou jednoduchostí. Jelikož je Brixie kříženec, doporučuji ostatním majitelům vždy raději pořídit o něco větší velikost. Kalhotky značky Hurtta se velmi dobře nasazují a jsou pružné, takže pejska nikde nestahují. Děkujeme společnosti Pethome za pomoc.

Brixie a kalhotky Hurtta od Pethome


Recenze Psí Hvězda a hárací kalhotky 

Brixie začala hárat na druhý svátek vánoční. Pořídili jsme pro ni tyto úžasné hárací kalhotky. Jsou nádherné zpracovány – s obšitými volánky a výšivkou na zadním lemu. Materiálem je bavlna, takže jsou rovněž i příjemné na nošení a velmi pohodlné. Brixinka v nich hárání přežila s radostí. Ještě jednou Psí Hvězdě děkujeme.

Brixie s kalhotkami od Psí Hvězdy


Recenze pelíšků ManMat
V měsíci prosinci 2014 jsme díky panu Jaroslavu Soumarovi dostali příležitost vyzkoušet pro naše canisterapeutické pejsky pelíšky ManMat. Jelikož máme pejsky menší velikosti a jednu border colii, zvolili jsme velikost M – tedy střední. Pelíšky nás velmi potěšily kvalitním zpracováním, výbornou kvalitou materiálu a jednoduchou údržbou.

Pelíšky naši pejskové používají nejen k odpočinku doma, ale rovněž i při převozu na canisterapeutické návštěvy. Již měsíc jsou v neustálé permanenci a jelikož dvě z našich domácností  vlastní pejsky 3, stojí se na pelíšky doma řada J

Pokud chcete svému pejskovi udělat radost, nákupem tohoto pelíšku rozhodně neprohloupíte.

Značka ManMat je česká společnost, která mimo pelíšků, které má jako novinku, vyrábí rovněž skvělé zimní oblečky, obojky, pamlskovníky, vodítka a další vybavení, které pejskům vydrží spousty let, takže věříme, že  zde pro svého psího kamaráda určitě naleznete vše, co potřebujete.

foto Manmat s našimi pejsky

©

Foto: