Pomůžete ?

 

Dobrovolné příspěvky lze zasílat na naše číslo účtu : 1602610038 / 3030 (Air bank)

Výchova pejska pro canisterapii je dosti náročná a klade velké nároky na pejsky i na jejich psovody. Předpokladem je hlavně laskavý přístup k pejskovi a trpělivost při výcviku a výchově. Ne každý pes je pro tuto činnost vhodný.

Veškeré týmy provádějí tuto činnost dobrovolně, to znamená, že jí věnují svůj volný čas naprosto nezištně.

Náklady na canisterapii jsme několik let dosud dokázali nést sami, ale zhoršuje se naše finanční situace, proto uvítáme od Vás, kteří máte zájem naše týmy sponzorovat, jakoukoliv finanční či věcnou pomoc, aby se nemusel snížit náš canisterapeutický standart a péče o pejsky.

Nepožadujeme nic pro sebe, ale pouze pro naše pejsky, aby mohli canisterapii provádět i nadále s chutí a radostí.
Jako poděkování za Vaši pomoc Vám můžeme nabídnout uvedení Vaší firmy na webu, a slovně i písemně na veškerých akcích, kterých se zůčastníme, či článcích, které o našich pejscích napíšeme a budou uveřejněny. Po dohodě můžeme předvést i ukázku canisterapie.

Pokud nám poskytnete pomoc, jsme samozřejmě připraveni Vám podrobně doložit, na co byla využita.

Jak jsme již psali, orientujeme se především na starší klienty, kteří naše návštěvy velmi vítají.

Pokud se rozhodnete nám jakkoliv pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu :  cantesopavsko@centrum.cz

Nebo zde je naše číslo účtu : 1602610038 / 3030 (Air bank)

Níže je přibližné vyčíslení našich základních ročních nákladů jen za pejsky (současný stav) :
(není bohužel konečné, neboť nezahrnuje náklady na nenadálé ošetření a eventuelně veterinární zákroky a operace, nezahrnuje vodítka, postroje a další podobné potřeby, nazahrnuje též náklady na cestu k veterináři a na vyšetření) :


Gucci (pejsek z Opavy-chodí do domovů v Opavě)- cca 4000 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení,šampon, kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti


Baky (pejsek z Roudna okr. Bruntál-chodí do MŠ Budišov nad Bud. a do DD Smolkov)- cca 4000 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení,šampon, kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti


Didi - cca 4000 Kč ročně-je větší (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení,šampon, kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti 


Alf - cca 4400 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení, šampon, psí kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti, doplňky stravy (veterán přes 16 let) 


Cyril - cca 4000 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení, šampon, psí kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti  (aktivní veterán 14 let)


Happy - cca 3700 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení,šampon, kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou)


Brixie - cca 3700 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení, šampon, psí kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti (aktivní veterán cca 13 let)


Ajrin - cca 3900 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení, šampon, psí kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti


Ziva - cca 4000 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika, odčervení, šampon, psí kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti 


 
Eliška - cca 3700 Kč ročně (očkování-vzteklina+5-ti vakcína+psincový kašel+antiparazitika,odčervení, šampon, psí kosmetika, kvalitní krmivo s kloubní výživou), úprava srsti

Nejsou zde vyčísleny položky, které vyvstanou s nenadálým onemocněním psa či jeho zraněním, vodítka, obojky, oblečky do zimy, deště, běžné normální krmivo a další podobné náklady a pomůcky – trička, postroje a další věci pro prezentace. To jsou pak mnohdy ještě větší položky.

©

Foto: